Myynti- kiviaines

 

Meiltä löydät kiviainekset, kuten esimerkiksi sorat, sepelit ja hiekat kaikkiin tarpeisiin. Katso alueellisen myyntipalvelumme yhteystiedot alta.

Kiviainesten myynti Pohjois-Suomi

Tarjouspyynnön voit jättää tarjouspyyntölomakkeella tai sähköpostitse.
Tilaukset puhelimitse.

Puh. +358 400 383 045
kiviaines.pohjois-suomi@swerock.fi

Kari Lehto
Työpäällikkö, Pohjois-Suomi

Sähköposti: kari.lehto@swerock.fi
 

Kiviainesten myynti Länsi-Suomi

Tarjouspyynnön voit jättää tarjouspyyntölomakkeella tai sähköpostitse.
Tilaukset puhelimitse.

Kiviainesmyynti
Vaasa ja Seinäjoki

Puh. +358 20 715 8761
kiviaines.lansi-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Tampere

Puh. +358 207 606 175
kiviaines.lansi-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Pori

Puh. +358 20 715 8785
kiviaines.lansi-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Jyväskylä

Puh. +358 20 715 4744
kiviaines.lansi-suomi@swerock.fi

Jan-Olof Asplund
Myyntipäällikkö, Pohjanmaa

Puhelin: +358 40 770 0364
Sähköposti: jan-olof.asplund@swerock.fi

Jere Kallio
Myyntipäällikkö, Pohjanmaa

Puhelin: +358 40 531 6431 
Sähköposti: jere.kallio@swerock.fi

Juha Korhonen
Myyntipäällikkö, Keski-Suomi

Puhelin: +358 400 480 075
Sähköposti: juha.korhonen@swerock.fi

Jarmo Kunnas
Myyntipäällikkö, Pirkanmaa ja Satakunta

Puhelin: +358 50 594 6741

Sähköposti: jarmo.kunnas@swerock.fi

 

Kiviainesten myynti Itä-Suomi

Tarjouspyynnön voit jättää tarjouspyyntölomakkeella tai sähköpostitse.
Tilaukset puhelimitse.

Kiviainesmyynti
Kymenlaakso

puh. + 358 20 7606 172
kiviaines.ita-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Lappeenranta ja Imatra

Puh. +358 20 715 4150
kiviaines.ita-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
muu Itä-Suomi

Puh. +358 20 715 9300
kiviaines.ita-suomi@swerock.fi

Jani Lohko
Myyntipäällikkö, Etelä-Karjala

Puhelin: +358 50 364 1372
Sähköposti: jani.lohko@swerock.fi

Petri Helander
Myyntipäällikkö, Kymenlaakso

Puhelin: +358 44 520 5541
Sähköposti: petri.helander@swerock.fi

 

Kiviainesten myynti Etelä-Suomi

Tarjouspyynnön voit jättää tarjouspyyntölomakkeella tai sähköpostitse.
Tilaukset puhelimitse.

Kiviainesmyynti
Pääkaupunkiseutu

Puh. +358 20 715 4600
kiviaines.etela-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Forssan alue

Forssan alueen myyntipisteet: Humppila, Tammela, Jokioinen, Forssa.

Puh. +358 20 715 8763
kiviaines.etela-suomi@swerock.fi

Kiviainesmyynti
Salon alue

Puh. +358 20 715 8763
kiviaines.etela-suomi@swerock.fi