Johtoryhmä

Valmisbetonia tuottavan ja toimittavan sekä laadunvalvontapalveluita tarjoavan yrityksen johtoryhmä huolehtii yrityksestämme vastuullisesti.

Johtoryhmä

Juha Helin

Toimitusjohtaja

Puhelin: +358 400 606 121
Sähköposti: juha.helin@swerock.fi

Pekka Haapimaa

Aluepäällikkö, Etelä-Suomi ja Pohjanmaa

Puhelin: +358 440 111 008

Jani Lehtinen

Myyntipäällikkö, Länsi-Suomi

Puhelin: +358 440 111 025
Sähköposti: jani.lehtinen@swerock.fi

Timo Salminen

Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi

Puhelin: +358 40 547 6500
Sähköposti: timo.salminen@swerock.fi

Juha Rajala

Tuotantopäällikkö, Länsi-Suomi ja kiviainestuotanto

Puhelin: +358 400 553 394
Sähköposti: juha.rajala@swerock.fi

Arvi Hokkanen

Laatupäällikkö

Puhelin: +358 440 111 023
Sähköposti: arvi.hokkanen@swerock.fi

Anne Valta

Toimistopäällikkö

Puhelin: +358 440 111 011
Sähköposti: anne.valta@swerock.fi
Käytämme evästeitä. Jatkamalla sivustoon hyväksyt evästeiden käytön.